Dulimex DX 390-053I schroefoog M5x30x8 mm RVS AISI 304 9.963390053
Artikelnummer: L30200715
Vanaf 100
€ 75,58 per 100 stuks
0,22 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Schroefoog metrische draad RVS AISI 304
-
Merk Dulimex DX
-
Type 390-053I
-
9.963390053
-
8713138955501
-
Materiaal: RVS AISI 304
-
Finish: gepolijst
-
Dulimex DX 390-053I schroefoog M5x30x8 mm RVS AISI 304 9.963390053 kopen?
-
Dulimex DX Schroefoog metrisch RVS A2 en meer Schroefogen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.963390053 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9963390053 |
| EAN artikel | 8713138955501 |
| EAN verpakking | 8716336635978 |
| EAN ompak | 8713138975509 |
| Intrastat CBS code | 73181300 |
| Artikel ID | N10035372 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Schroefogen - Schroefoog metrisch RVS A2 |
| Productgroep | Schroefogen metrische draad RVS AISI 304 |
| Productsoort | Schroefoog metrische draad RVS AISI 304 |
| Type | 390-053I |
| Alternatief type | 390053I |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Materiaal | RVS AISI 304 |
| Finish | Gepolijst |
| M | M5 |
| D | 8 mm |
| L | 30 mm |
| L1 | 28 mm |
| d | 4,40 mm |