Dulimex DX 390-064I schroefoog M6x40x10 mm RVS AISI 304 9.963390064
Artikelnummer: L30200717
Vanaf 100
€ 110,65 per 100 stuks
0,32 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Schroefoog metrische draad RVS AISI 304
-
Merk Dulimex DX
-
Type 390-064I
-
9.963390064
-
8713138955655
-
Materiaal: RVS AISI 304
-
Finish: gepolijst
-
Dulimex DX 390-064I schroefoog M6x40x10 mm RVS AISI 304 9.963390064 kopen?
-
Dulimex DX Schroefoog metrisch RVS A2 en meer Schroefogen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.963390064 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9963390064 |
| EAN artikel | 8713138955655 |
| EAN verpakking | 8716336635992 |
| EAN ompak | 8713138975653 |
| Intrastat CBS code | 73181300 |
| Artikel ID | N10035375 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Schroefogen - Schroefoog metrisch RVS A2 |
| Productgroep | Schroefogen metrische draad RVS AISI 304 |
| Productsoort | Schroefoog metrische draad RVS AISI 304 |
| Type | 390-064I |
| Alternatief type | 390064I |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Materiaal | RVS AISI 304 |
| Finish | Gepolijst |
| M | M6 |
| D | 10 mm |
| L | 40 mm |
| L1 | 37 mm |
| d | 5,25 mm |