Dulimex DX 770-140W touw gevlochten PP 14 mm wit 9.841770140
Artikelnummer: L30200381
- Touw gevlochten polypropyleen PP op haspel
- Dulimex DX
- Type 770-140W
- 9.841770140
- 8713138900501
Vanaf 40
€ 86,65 per 40 meter
0,63 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Touw gevlochten polypropyleen PP op haspel
-
Merk Dulimex DX
-
Type 770-140W
-
9.841770140
-
8713138900501
-
Materiaal: polypropyleen (PP)
-
Veiligheidsfactor: 8
-
Dulimex DX 770-140W touw gevlochten PP 14 mm wit 9.841770140 kopen?
-
Dulimex DX Touw polypropyleen en meer Touw en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.841770140 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9841770140 |
| EAN artikel | 8713138900501 |
| EAN verpakking | 8713138860508 |
| EAN ompak | 8713138920509 |
| Intrastat CBS code | 56074911 |
| Artikel ID | N10263420 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Touw - Touw polypropyleen |
| Productgroep | Touwen gevlochten polypropyleen PP op haspel |
| Productsoort | Touw gevlochten polypropyleen PP op haspel |
| Type | 770-140W |
| Alternatief type | 770140W |
| Minimum besteleenheid | 40 meter |
| Materiaaldikte diameter | 14 mm |
| Lengte per haspel | 40 m |
| Materiaal | Polypropyleen PP |
| Constructie | 8-kops gevlochten |
| Veiligheidsfactor | 8 |
| Kleur | Wit |
| MBL | 250 kg |