Dulimex DX 780-140OR touw geslagen PP 14 mm oranje 9.846780140
Artikelnummer: L30200387
- Touw geslagen polypropyleen PP op haspel
- Dulimex DX
- Type 780-140OR
- 9.846780140
- 8713138901959
Vanaf 50
€ 51,58 per 50 meter
0,30 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Touw geslagen polypropyleen PP op haspel
-
Merk Dulimex DX
-
Type 780-140OR
-
9.846780140
-
8713138901959
-
Materiaal: polypropyleen (PP)
-
Veiligheidsfactor: 8
-
Dulimex DX 780-140OR touw geslagen PP 14 mm oranje 9.846780140 kopen?
-
Dulimex DX Touw polypropyleen en meer Touw en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.846780140 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9846780140 |
| EAN artikel | 8713138901959 |
| EAN verpakking | 8713138861956 |
| EAN ompak | 8713138921957 |
| Intrastat CBS code | 56074919 |
| Artikel ID | N10263412 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Touw - Touw polypropyleen |
| Productgroep | Touwen geslagen polypropyleen PP op haspel |
| Productsoort | Touw geslagen polypropyleen PP op haspel |
| Type | 780-140OR |
| Alternatief type | 780140OR |
| Minimum besteleenheid | 50 meter |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Veiligheidsfactor | 8 |
| Materiaaldikte diameter | 14 mm |
| Lengte per haspel | 50 m |
| MBL | 345 kg |
| Constructie | 3-strengs geslagen |
| Kleur | Oranje |