Dulimex DX 331-845E buisborgpen 8x45 mm staal verzinkt 9.HA3000200
Artikelnummer: L30200174
- Buisborgpen verzinkt
- Dulimex DX
- Type 331-845E
- 9.HA3000200
- 8716336636432
Vanaf 1
€ 0,85 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 50
€ 0,54 per stuk
0,14 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 400
€ 0,51 per stuk
0,17 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Buisborgpen verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 331-845E
-
9.HA3000200
-
8716336636432
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Dulimex DX 331-845E buisborgpen 8x45 mm staal verzinkt 9.HA3000200 kopen?
-
Dulimex DX Buisborgpen verzinkt en meer Borgpennen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.HA3000200 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9HA3000200 |
| EAN artikel | 8716336636432 |
| EAN verpakking | 8713138723056 |
| EAN ompak | 8716336636708 |
| Intrastat CBS code | 73182400 |
| Artikel ID | N10035399 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Pennen - Borgpennen - Buisborgpen verzinkt |
| Productgroep | Buisborgpennen verzinkt |
| Productsoort | Buisborgpen verzinkt |
| Type | 331-845E |
| Alternatief type | 331845E |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| D | 8 mm |
| L | 45 mm |
| Maximale diameter | 40 mm |