Dulimex DX 331-840E buisborgpen 8x40 mm staal verzinkt 9.HA2000064
Artikelnummer: L30200173
- Buisborgpen verzinkt
- Dulimex DX
- Type 331-840E
- 9.HA2000064
- 8716336635220
Vanaf 1
€ 0,79 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 50
€ 0,51 per stuk
0,13 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 450
€ 0,47 per stuk
0,16 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Buisborgpen verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 331-840E
-
9.HA2000064
-
8716336635220
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Dulimex DX 331-840E buisborgpen 8x40 mm staal verzinkt 9.HA2000064 kopen?
-
Dulimex DX Buisborgpen verzinkt en meer Borgpennen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.HA2000064 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9HA2000064 |
| EAN artikel | 8716336635220 |
| EAN verpakking | 8713138723001 |
| EAN ompak | 8716336636722 |
| Intrastat CBS code | 73182400 |
| Artikel ID | N10035397 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Pennen - Borgpennen - Buisborgpen verzinkt |
| Productgroep | Buisborgpennen verzinkt |
| Productsoort | Buisborgpen verzinkt |
| Type | 331-840E |
| Alternatief type | 331840E |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| D | 8 mm |
| L | 40 mm |
| Maximale diameter | 36 mm |