Dulimex DX 580-10E ringschroef type 580 M10 staal verzinkt 8000.005.8010
Artikelnummer: L30200025
Vanaf 1
€ 1,47 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 25
€ 1,12 per stuk
0,28 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 150
€ 1,05 per stuk
0,35 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 200
€ 1,05 per stuk
0,35 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Ringschroef gelijkend DIN 580 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 580-10E
-
8000.005.8010
-
8716336443856
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 580 (uitgave maart 1972)
-
Dulimex DX 580-10E ringschroef type 580 M10 staal verzinkt 8000.005.8010 kopen?
-
Dulimex DX Oogbout DIN 580 staal en meer Oogbouten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.005.8010 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000058010 |
| EAN artikel | 8716336443856 |
| EAN verpakking | 8716336099558 |
| EAN ompak | 8716336549510 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034725 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouten - Oogbouten - Oogbout DIN 580 staal |
| Productgroep | Ringschroeven gelijkend DIN 580 verzinkt |
| Productsoort | Ringschroef gelijkend DIN 580 verzinkt |
| Type | 580-10E |
| Alternatief type | 58010E |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | DIN 580 (uitgave maart 1972) |
| a | M10 |
| k | 10 mm |
| c | 45 mm |
| d | 25 mm |
| l | 17 mm |
| h | 45 mm |
| WLL | 230 kg |
| Verpakking | Bulkverpakking |