Dulimex DX RS D580 M08ZL ringschroef type 580 M8 staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.005.8008
Artikelnummer: L30200038
Vanaf 1
€ 1,36 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 25
€ 1,04 per stuk
0,26 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 300
€ 0,97 per stuk
0,32 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Ringschroef gelijkend DIN 580 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type RS D580 M08ZL
-
8300.005.8008
-
8716336567415
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 580 (uitgave maart 1972)
-
Dulimex DX RS D580 M08ZL ringschroef type 580 M8 staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.005.8008 kopen?
-
Dulimex DX Oogbout DIN 580 staal en meer Oogbouten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8300.005.8008 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 83000058008 |
| EAN artikel | 8716336567415 |
| EAN verpakking | 8716336567422 |
| EAN ompak | 8716336567408 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10000738 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouten - Oogbouten - Oogbout DIN 580 staal |
| Productgroep | Ringschroeven gelijkend DIN 580 verzinkt |
| Productsoort | Ringschroef gelijkend DIN 580 verzinkt |
| Type | RS D580 M08ZL |
| Alternatief type | RSD580M08ZL |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | DIN 580 (uitgave maart 1972) |
| a | M8 |
| k | 8 mm |
| c | 36 mm |
| d | 20 mm |
| l | 13 mm |
| h | 36 mm |
| WLL | 140 kg |
| Verpakking | EAN per stuk gelabeld |