Soss MSO 218A PB onzichtbaar scharnier 28x117 mm deurdikte 40 mm verstelbaar zamac vermessingd 4001.921.8308
Artikelnummer: L30201943
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Onzichtbaar scharnier Soss verstelbaar vermessingd
-
Merk Soss
-
Type MSO 218A PB
-
4001.921.8308
-
8714140153725
-
Het mooiste scharnier ter wereld wordt maar zelden opgemerkt
-
En dat is precies de kracht van dit verborgen scharnier!
-
Het grote voordeel van deze uitvoering is het feit dat hij tweedimensionaal verstelbaar is
-
Zowel bij de montage als na een aantal jaren hangt u uw deur eenvoudig recht door de hoogte of diepte te verstellen
-
Deze variant is voorzien van hoogwaardige kwaliteit stalen lamellen en geschikt voor toepassingen binnenshuis in bijvoorbeeld stompe meubel- en keukendeurtjes
-
In de timmer- en meubelindustrie is hij door zijn vermessingde afwerking een geliefde oplossing voor het afhangen van deuren, maar ook in de scheeps- en pleziervaart is dit scharnier een gewild product.
-
De gesloten deur valt naadloos in zijn kozijn, maar de klassieke uitstraling van messing toont zich als uniek detail bij het opengaan van de deurtjes
-
Dat maakt dit scharnier een uitstekende oplossing voor zowel klassieke als moderne meubels en deuren
-
Het scharnier is omkeerbaar, wat inhoudt dat hij zowel links als rechts te monteren is en na montage is de deur tot 180 graden te openen
-
Voor langdurig gebruik raden wij u aan de draaiende delen van het scharnier regelmatig te behandelen met een smeermiddel
-
Ons assortiment verdekte scharnieren met vermessingde afwerking bestaat uit diverse uitvoeringen
-
Zowel voor lichte als zware of brandwerende deuren is er een geschikte variant
-
Materiaal: zamac
-
Finish: vermessingd
-
Uitvoering: 2-dimensionaal verstelbaar
-
Toepassing: houten binnendeuren en kozijnen
-
Soss MSO 218A PB onzichtbaar scharnier 28x117 mm deurdikte 40 mm verstelbaar zamac vermessingd 4001.921.8308 kopen?
-
Soss Scharnier onzichtbaar en meer Scharnieren onzichtbaar en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Soss voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4001.921.8308 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40019218308 |
| EAN artikel | 8714140153725 |
| EAN verpakking | 8714140153701 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83021000 |
| Artikel ID | N10035734 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Soss |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnieren onzichtbaar - Scharnier onzichtbaar |
| Productgroep | Onzichtbare scharnieren Soss verstelbaar vermessingd |
| Productsoort | Onzichtbaar scharnier Soss verstelbaar vermessingd |
| Type | MSO 218A PB |
| Alternatief type | MSO218APB |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Lengte | 117,5 mm |
| Breedte | 28,6 mm |
| Freesdiepte | 40,5 mm |
| Materiaal | Zamac |
| Finish | Vermessingd |
| Uitvoering | 2-dimensionaal verstelbaar |
| Toepassing | Houten binnendeuren en kozijnen |
| Bijzonderheden | 30 min brandwerend |
| Minimale deurdikte | Circa 40 mm |