Soss MSO 208 SS onzichtbaar scharnier 16x70 mm deurdikte 22 mm RVS AISI 316 4001.902.0812
Artikelnummer: L30201935
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Onzichtbaar scharnier Soss RVS AISI 316 lichte uitvoering buiten
-
Merk Soss
-
Type MSO 208 SS
-
4001.902.0812
-
8714140148295
-
Het mooiste scharnier ter wereld wordt maar zelden opgemerkt
-
En dat is precies de kracht van dit verborgen scharnier!
-
Een stompe tuindeur, voordeur, kajuitdeur of badkamerdeur sluit naadloos op het kozijn aan en de scharnieren blijven onzichtbaar zolang uw deur gesloten is
-
Deze roestvaststalenvariant is voorzien van hoogwaardige kwaliteit RVS AISI 316 lamellen en geschikt voor toepassing in omgevingen met hoge luchtvochtigheid
-
Zowel in de woning- en interieurbouw, scheepsbouw als de timmer- en meubelindustrie is dit scharnier een geliefde oplossing voor het afhangen van deuren
-
Het scharnier is omkeerbaar, wat inhoudt dat hij zowel links als rechts te monteren is en na montage is de deur tot 180 graden te openen
-
Voor langdurig soepel gebruik raden wij u aan de draaiende delen van het scharnier regelmatig te behandelen met een smeermiddel
-
Ons assortiment verdekte scharnieren van RVS bestaat uit diverse uitvoeringen
-
Zowel voor lichte als zware of brandwerende deuren is er een geschikte variant
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: RVS
-
Toepassing: houten binnen- en buitendeuren en kozijnen
-
Soss MSO 208 SS onzichtbaar scharnier 16x70 mm deurdikte 22 mm RVS AISI 316 4001.902.0812 kopen?
-
Soss Scharnier onzichtbaar en meer Scharnieren onzichtbaar en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Soss voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4001.902.0812 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40019020812 |
| EAN artikel | 8714140148295 |
| EAN verpakking | 8714140148271 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83021000 |
| Artikel ID | N10035596 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Soss |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnieren onzichtbaar - Scharnier onzichtbaar |
| Productgroep | Onzichtbare scharnieren Soss RVS AISI 316 |
| Productsoort | Onzichtbaar scharnier Soss RVS AISI 316 lichte uitvoering buiten |
| Type | MSO 208 SS |
| Alternatief type | MSO208SS |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Lengte | 69,9 mm |
| Breedte | 15,9 mm |
| Freesdiepte | 23 mm |
| Materiaal | RVS AISI 316 |
| Finish | RVS |
| Toepassing | Houten binnen- en buitendeuren en kozijnen |
| Deurgewicht | Lichte toepassing |
| Minimale deurdikte | Circa 22 mm |