Soss MSO 216 NP onzichtbaar scharnier 25x117 mm deurdikte 35 mm zamac vernikkeld 4001.902.1614
Artikelnummer: L30201928
- Onzichtbaar scharnier Soss vernikkeld zware uitvoering binnen
- Soss
- Type MSO 216 NP
- 4001.902.1614
- 8714140070688
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Onzichtbaar scharnier Soss vernikkeld zware uitvoering binnen
-
Merk Soss
-
Type MSO 216 NP
-
4001.902.1614
-
8714140070688
-
Het mooiste scharnier ter wereld wordt maar zelden opgemerkt
-
En dat is precies de kracht van dit verborgen scharnier!
-
Een stompe kastdeur, kajuitdeur of slaapkamerdeur sluit naadloos op het kozijn aan en de scharnieren blijven onzichtbaar zolang uw deur gesloten is
-
Deze vernikkelde variant is voorzien van hoogwaardige kwaliteit stalen lamellen en geschikt voor toepassingen binnenshuis of in droge omgevingen
-
Zowel in de woning- en interieurbouw, scheepsbouw, als de timmer- en meubelindustrie is dit scharnier een geliefde oplossing voor het afhangen van deuren
-
Het scharnier is omkeerbaar, wat inhoudt dat hij zowel links als rechts te monteren is en na montage is de deur tot 180 graden te openen
-
Voor langdurig gebruik raden wij u aan de draaiende delen van het scharnier regelmatig te behandelen met een smeermiddel
-
Ons assortiment verdekte scharnieren met vernikkelde afwerking bestaat uit diverse uitvoeringen
-
Zowel voor lichte als zware of brandwerende deuren is er een geschikte variant
-
Materiaal: zamac
-
Finish: vernikkeld
-
Soss MSO 216 NP onzichtbaar scharnier 25x117 mm deurdikte 35 mm zamac vernikkeld 4001.902.1614 kopen?
-
Soss Scharnier onzichtbaar en meer Scharnieren onzichtbaar en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Soss voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4001.902.1614 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40019021614 |
| EAN artikel | 8714140070688 |
| EAN verpakking | 8714140070664 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83021000 |
| Artikel ID | N10034182 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Soss |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnieren onzichtbaar - Scharnier onzichtbaar |
| Productgroep | Onzichtbare scharnieren Soss vernikkeld |
| Productsoort | Onzichtbaar scharnier Soss vernikkeld zware uitvoering binnen |
| Type | MSO 216 NP |
| Alternatief type | MSO216NP |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Lengte | 117,5 mm |
| Breedte | 25,4 mm |
| Freesdiepte | 36,5 mm |
| Materiaal | Zamac |
| Finish | Vernikkeld |
| Toepassing | Houten binnendeuren en kozijnen |
| Deurgewicht | Zware toepassing |
| Minimale deurdikte | Circa 35 mm |