Soss MSO 218A NP onzichtbaar scharnier 28x117 mm deurdikte 40 mm verstelbaar zamac vernikkeld 4001.921.8314
Artikelnummer: L30201926
- Onzichtbaar scharnier Soss verstelbaar vernikkeld
- Soss
- Type MSO 218A NP
- 4001.921.8314
- 8714140153756
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Onzichtbaar scharnier Soss verstelbaar vernikkeld
-
Merk Soss
-
Type MSO 218A NP
-
4001.921.8314
-
8714140153756
-
Het mooiste scharnier ter wereld wordt maar zelden opgemerkt
-
En dat is precies de kracht van dit verborgen scharnier!
-
Een stompe kastdeur, tussendeur, kajuitdeur of slaapkamerdeur sluit naadloos op het kozijn aan en de scharnieren blijven onzichtbaar zolang uw deur gesloten is
-
Het grote voordeel van deze uitvoering is het feit dat hij tweedimensionaal verstelbaar is
-
Zowel bij de montage als na een aantal jaren hangt u uw deur eenvoudig recht door de hoogte of diepte te verstellen
-
Deze vernikkelde variant is voorzien van hoogwaardige kwaliteit stalen lamellen en geschikt voor toepassingen binnenshuis of in droge omgevingen
-
Zowel in de woning- en interieurbouw, scheepsbouw als de timmer- en meubelindustrie is dit scharnier een geliefde oplossing voor het afhangen van deuren
-
Het scharnier is omkeerbaar, wat inhoudt dat hij zowel links als rechts te monteren is en na montage is de deur tot 180 graden te openen
-
Voor langdurig gebruik raden wij u aan de draaiende delen van het scharnier regelmatig te behandelen met een smeermiddel
-
Ons assortiment verdekte scharnieren met vernikkelde afwerking bestaat uit diverse uitvoeringen
-
Zowel voor lichte als zware of brandwerende deuren is er een geschikte variant
-
Materiaal: zamac
-
Finish: vernikkeld
-
Uitvoering: 2-dimensionaal verstelbaar
-
Toepassing: houten binnendeuren en kozijnen
-
Soss MSO 218A NP onzichtbaar scharnier 28x117 mm deurdikte 40 mm verstelbaar zamac vernikkeld 4001.921.8314 kopen?
-
Soss Scharnier onzichtbaar en meer Scharnieren onzichtbaar en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Soss voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4001.921.8314 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40019218314 |
| EAN artikel | 8714140153756 |
| EAN verpakking | 8714140153732 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83021000 |
| Artikel ID | N10035732 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Soss |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnieren onzichtbaar - Scharnier onzichtbaar |
| Productgroep | Onzichtbare scharnieren Soss verstelbaar vernikkeld |
| Productsoort | Onzichtbaar scharnier Soss verstelbaar vernikkeld |
| Type | MSO 218A NP |
| Alternatief type | MSO218ANP |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Lengte | 117,5 mm |
| Breedte | 28,6 mm |
| Freesdiepte | 40,5 mm |
| Materiaal | Zamac |
| Finish | Vernikkeld |
| Uitvoering | 2-dimensionaal verstelbaar |
| Toepassing | Houten binnendeuren en kozijnen |
| Minimale deurdikte | Circa 40 mm |