IBFM HPL MR 08 messing ring voor aanlaspaumelles 100 mm 6010.000.0008
Artikelnummer: L30201851
- Messing ring voor aanlaspaumelle standaard kwaliteit
- IBFM
- Type HPL MR 08
- 6010.000.0008
- 8714140151509
Vanaf 1
€ 0,51 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 24
€ 0,40 per stuk
0,04 € off
-10%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Messing ring voor aanlaspaumelle standaard kwaliteit
-
Merk IBFM
-
Type HPL MR 08
-
6010.000.0008
-
8714140151509
-
Materiaal: messing
-
Messing Zwischenring für Bandrolle zum Anschweißen 100
-
Bague de laiton pour paumelle à souder 100
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6010.000.0008 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60100000008 |
| EAN artikel | 8714140151509 |
| EAN verpakking | 8714140151486 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035729 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelleonderdeel |
| Productgroep | Accessoires voor aanlaspaumelles standaard kwaliteit |
| Productsoort | Messing ring voor aanlaspaumelle standaard kwaliteit |
| Type | HPL MR 08 |
| Alternatief type | HPLMR08 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Geschikt voor | Aanlaspaumelle 100 |
| Dikte | 2,5 mm |
| Inwendige breedte ring diameter | 8 mm |
| Uitwendige diameter | 14 mm |