Dulimex DX 1480-08AE spanschroef met aanlaseinden DIN 1480 8 mm blank 9.520148008
Artikelnummer: L30201194
Vanaf 5
€ 10,03 per 5 stuks
0,43 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Spanschroef met aanlaseinden DIN 1480 blank
-
Merk Dulimex DX
-
Type 1480-08AE
-
9.520148008
-
8713138544354
-
Materiaal: staal
-
Finish: blank
-
Normering: DIN 1480
-
Dulimex DX 1480-08AE spanschroef met aanlaseinden DIN 1480 8 mm blank 9.520148008 kopen?
-
Dulimex DX Spanschroef met aanlaseind blank en meer Spanschroeven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.520148008 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9520148008 |
| EAN artikel | 8713138544354 |
| EAN verpakking | 8714140214150 |
| EAN ompak | 8714140214167 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10033912 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met aanlaseind blank |
| Productgroep | Spanschroeven met aanlaseinden DIN 1480 blank |
| Productsoort | Spanschroef met aanlaseinden DIN 1480 blank |
| Type | 1480-08AE |
| Alternatief type | 148008AE |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Blank |
| Normering | DIN 1480 |
| A | M8 |
| S | 110 mm |
| R | 75 mm |
| W | 240 mm |
| WLL | 410 kg |