Dulimex DX 1478-08A spanschroef DIN 1478 8 mm haak-oog staal verzinkt 9.574147808
Artikelnummer: L30201178
Vanaf 10
€ 31,75 per 10 stuks
0,79 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Spanschroef haak-oog DIN 1478 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 1478-08A
-
9.574147808
-
8713138546051
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 1478
-
Dulimex DX 1478-08A spanschroef DIN 1478 8 mm haak-oog staal verzinkt 9.574147808 kopen?
-
Dulimex DX Spanschroef met haak en oog DIN 1478 verzinkt en meer Spanschroeven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.574147808 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9574147808 |
| EAN artikel | 8713138546051 |
| EAN verpakking | 8713138506055 |
| EAN ompak | 8714140227631 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10033537 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met haak en oog DIN 1478 verzinkt |
| Productgroep | Spanschroeven haak-oog DIN 1478 verzinkt |
| Productsoort | Spanschroef haak-oog DIN 1478 verzinkt |
| Type | 1478-08A |
| Alternatief type | 147808A |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Draad | M8 |
| Spanbereik | 85 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | DIN 1478 |
| WLL | 140 kg |
| L | 110 mm |