Dulimex DX SS 80HO 16ZL spanschroef DIN 1480 haak-oog 16 mm staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.148.016A
Artikelnummer: L30201116
Vanaf 1
€ 13,19 per stuk
2,80 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Spanschroef haak-oog DIN 1480 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type SS 80HO 16ZL
-
8300.148.016A
-
8716336547226
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 1480
-
Dulimex DX SS 80HO 16ZL spanschroef DIN 1480 haak-oog 16 mm staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.148.016A kopen?
-
Dulimex DX Spanschroef met haak en oog DIN 1480 verzinkt en meer Spanschroeven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8300.148.016A |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8300148016A |
| EAN artikel | 8716336547226 |
| EAN verpakking | 8716336547202 |
| EAN ompak | 8716336547219 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10035284 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met haak en oog DIN 1480 verzinkt |
| Productgroep | Spanschroeven haak-oog DIN 1480 verzinkt |
| Productsoort | Spanschroef haak-oog DIN 1480 verzinkt |
| Type | SS 80HO 16ZL |
| Alternatief type | SS80HO16ZL |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | DIN 1480 |
| Draad | M16 |
| L | 170 mm |
| L1 | 110 mm |
| WLL | 600 kg |
| Verpakking | EAN per stuk gelabeld |
| Diameter | 22 mm |
| Draairichting schroefdraad haak | - |
| Draairichting schroefdraad oog | - |