Dulimex DX 1480-24A spanschroef DIN 1480 haak-oog 24 mm staal verzinkt 8000.148.024A
Artikelnummer: L30201108
Vanaf 1
€ 26,58 per stuk
6,65 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Spanschroef haak-oog DIN 1480 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 1480-24A
-
8000.148.024A
-
8716336478254
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 1480
-
Dulimex DX 1480-24A spanschroef DIN 1480 haak-oog 24 mm staal verzinkt 8000.148.024A kopen?
-
Dulimex DX Spanschroef met haak en oog DIN 1480 verzinkt en meer Spanschroeven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.148.024A |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000148024A |
| EAN artikel | 8716336478254 |
| EAN verpakking | 8716336167059 |
| EAN ompak | 8716336554088 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10035121 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met haak en oog DIN 1480 verzinkt |
| Productgroep | Spanschroeven haak-oog DIN 1480 verzinkt |
| Productsoort | Spanschroef haak-oog DIN 1480 verzinkt |
| Type | 1480-24A |
| Alternatief type | 148024A |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | DIN 1480 |
| Draad | M24 |
| L | 255 mm |
| L1 | 170 mm |
| WLL | 1300 kg |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| Diameter | 34 mm |
| Draairichting schroefdraad haak | Rechtse draad |
| Draairichting schroefdraad oog | Linkse draad |