Dulimex DX 1480-08A spanschroef DIN 1480 haak-oog 8 mm staal verzinkt 8000.148.008A
Artikelnummer: L30201105
Vanaf 10
€ 19,36 per 10 stuks
0,48 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Spanschroef haak-oog DIN 1480 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 1480-08A
-
8000.148.008A
-
8716336475758
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 1480
-
Dulimex DX 1480-08A spanschroef DIN 1480 haak-oog 8 mm staal verzinkt 8000.148.008A kopen?
-
Dulimex DX Spanschroef met haak en oog DIN 1480 verzinkt en meer Spanschroeven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.148.008A |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000148008A |
| EAN artikel | 8716336475758 |
| EAN verpakking | 8716336160357 |
| EAN ompak | 8716336553913 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034818 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met haak en oog DIN 1480 verzinkt |
| Productgroep | Spanschroeven haak-oog DIN 1480 verzinkt |
| Productsoort | Spanschroef haak-oog DIN 1480 verzinkt |
| Type | 1480-08A |
| Alternatief type | 148008A |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | DIN 1480 |
| Draad | M8 |
| L | 110 mm |
| L1 | 75 mm |
| WLL | 140 kg |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| Diameter | 14 mm |
| Draairichting schroefdraad haak | Rechtse draad |
| Draairichting schroefdraad oog | Linkse draad |