Dulimex DX 1480-08E spanschroef staal verzinkt met aanlaseinden staal blank DIN 1480 8 mm 9.521148008
Artikelnummer: L30201064
Vanaf 5
€ 10,43 per 5 stuks
0,44 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Spanschroef met aanlaseinden DIN 1480 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 1480-08E
-
9.521148008
-
8713138548956
-
Materiaal: staal
-
Finish aanlaseinden: blank
-
Normering: DIN 1480
-
Finish moer: verzinkt
-
Dulimex DX 1480-08E spanschroef staal verzinkt met aanlaseinden staal blank DIN 1480 8 mm 9.521148008 kopen?
-
Dulimex DX Spanschroef met aanlaseind DIN 1480 verzinkt en meer Spanschroeven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.521148008 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9521148008 |
| EAN artikel | 8713138548956 |
| EAN verpakking | 8714140214303 |
| EAN ompak | 8714140214310 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10036329 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met aanlaseind DIN 1480 verzinkt |
| Productgroep | Spanschroeven met aanlaseinden DIN 1480 verzinkt |
| Productsoort | Spanschroef met aanlaseinden DIN 1480 verzinkt |
| Type | 1480-08E |
| Alternatief type | 148008E |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish aanlaseinden | Blank |
| Normering | DIN 1480 |
| A | M8 |
| S | 110 mm |
| R | 75 mm |
| W | 240 mm |
| WLL | 410 kg |
| Finish moer | Verzinkt |