Dulimex DX 689-10E lasthaak zonder klep type 689 1000 kg staal verzinkt 8000.689.1000
Artikelnummer: L30200889
Vanaf 1
€ 9,75 per stuk
1,39 € off
-12,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Lasthaak type 689 zonder klep verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 689-10E
-
8000.689.1000
-
8716336454159
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: gelijkend DIN 689
-
Dulimex DX 689-10E lasthaak zonder klep type 689 1000 kg staal verzinkt 8000.689.1000 kopen?
-
Dulimex DX Ooghaak en meer Lasthaken en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.689.1000 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80006891000 |
| EAN artikel | 8716336454159 |
| EAN verpakking | 8716336124854 |
| EAN ompak | 8716336556280 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10035008 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Hijstechniek - Lasthaken - Ooghaak |
| Productgroep | Lasthaken type 689 zonder klep verzinkt |
| Productsoort | Lasthaak type 689 zonder klep verzinkt |
| Type | 689-10E |
| Alternatief type | 68910E |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | Gelijkend DIN 689 |
| d | 17 mm |
| e | 113 mm |
| m | 33 mm |
| WLL | 1000 kg |