Dulimex DX 390-043E schroefoog M4x20x6 mm staal verzinkt 9.765390404
Artikelnummer: L30200724
Vanaf 100
€ 14,18 per 100 stuks
0,03 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Schroefoog metrische draad verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 390-043E
-
9.765390404
-
8713138749957
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Dulimex DX 390-043E schroefoog M4x20x6 mm staal verzinkt 9.765390404 kopen?
-
Dulimex DX Schroefoog metrisch verzinkt en meer Schroefogen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.765390404 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9765390404 |
| EAN artikel | 8713138749957 |
| EAN verpakking | 8713138709951 |
| EAN ompak | 8713138769955 |
| Intrastat CBS code | 73181300 |
| Artikel ID | N10033649 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Schroefogen - Schroefoog metrisch verzinkt |
| Productgroep | Schroefogen metrische draad verzinkt |
| Productsoort | Schroefoog metrische draad verzinkt |
| Type | 390-043E |
| Alternatief type | 390043E |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| M | M4 |
| D | 6 mm |
| L | 20 mm |
| L1 | 19 mm |
| d | 3,45 mm |