Dulimex DX 397-080E schroefhaak houtdraad 4.40x50/80 mm staal verzinkt 9.767397080
Artikelnummer: L30200713
- Schroefhaak houtdraad verzinkt
- Dulimex DX
- Type 397-080E
- 9.767397080
- 8713138760853
Vanaf 1
€ 0,65 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 100
€ 0,33 per stuk
0,08 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Schroefhaak houtdraad verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 397-080E
-
9.767397080
-
8713138760853
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Dulimex DX 397-080E schroefhaak houtdraad 4.40x50/80 mm staal verzinkt 9.767397080 kopen?
-
Dulimex DX Schroefhaak verzinkt en meer Schroefhaken en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.767397080 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9767397080 |
| EAN artikel | 8713138760853 |
| EAN verpakking | 8713138720857 |
| EAN ompak | 8713138780851 |
| Intrastat CBS code | 73181300 |
| Artikel ID | N10034006 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Schroefhaken - Schroefhaak verzinkt |
| Productgroep | Schroefhaken houtdraad verzinkt |
| Productsoort | Schroefhaak houtdraad verzinkt |
| Type | 397-080E |
| Alternatief type | 397080E |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| L | 80 mm |
| L1 | 27 mm |
| D | 20 mm |
| I | 50 mm |
| S | 5,5 mm |
| d | 4,40 mm |