Dulimex DX 396-450E schroefhaak M4x50 mm staal verzinkt 9.767396450
Artikelnummer: L30200704
- Schroefhaak metrische draad verzinkt
- Dulimex DX
- Type 396-450E
- 9.767396450
- 8713138760051
Vanaf 1
€ 0,62 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 100
€ 0,32 per stuk
0,08 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Schroefhaak metrische draad verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 396-450E
-
9.767396450
-
8713138760051
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Dulimex DX 396-450E schroefhaak M4x50 mm staal verzinkt 9.767396450 kopen?
-
Dulimex DX Schroefhaak verzinkt en meer Schroefhaken en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.767396450 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9767396450 |
| EAN artikel | 8713138760051 |
| EAN verpakking | 8713138720055 |
| EAN ompak | 8713138780059 |
| Intrastat CBS code | 73181300 |
| Artikel ID | N10033994 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Schroefhaken - Schroefhaak verzinkt |
| Productgroep | Schroefhaken metrische draad verzinkt |
| Productsoort | Schroefhaak metrische draad verzinkt |
| Type | 396-450E |
| Alternatief type | 396450E |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Materiaal | Staal |
| M | M 4 |
| D | 12 mm |
| L | 50 mm |
| L1 | 20 mm |
| d | 3,45 mm |
| Finish | Verzinkt |