Dulimex DX 397-050I schroefhaak houtdraad 3.45x30/50 mm RVS AISI 304 9.963397050
Artikelnummer: L30200700
- Schroefhaak houtdraad RVS AISI 304
- Dulimex DX
- Type 397-050I
- 9.963397050
- 8713138956256
Vanaf 1
€ 0,89 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 100
€ 0,50 per stuk
0,15 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Schroefhaak houtdraad RVS AISI 304
-
Merk Dulimex DX
-
Type 397-050I
-
9.963397050
-
8713138956256
-
Materiaal: RVS AISI 304
-
Finish: gepolijst
-
Dulimex DX 397-050I schroefhaak houtdraad 3.45x30/50 mm RVS AISI 304 9.963397050 kopen?
-
Dulimex DX Schroefhaak RVS en meer Schroefhaken en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.963397050 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9963397050 |
| EAN artikel | 8713138956256 |
| EAN verpakking | 8716336636050 |
| EAN ompak | 8713138976254 |
| Intrastat CBS code | 73181300 |
| Artikel ID | N10035386 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Schroefhaken - Schroefhaak RVS |
| Productgroep | Schroefhaken houtdraad RVS AISI 304 |
| Productsoort | Schroefhaak houtdraad RVS AISI 304 |
| Type | 397-050I |
| Alternatief type | 397050I |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Materiaal | RVS AISI 304 |
| Finish | Gepolijst |
| L | 50 mm |
| L1 | 18 mm |
| I | 30 mm |
| D | 14 mm |
| S | 4,3 mm |
| d | 3,45 mm |