Dulimex DX 399-060E schroefhaak houtdraad 4.00x37/60 mm met kleine haak staal verzinkt 9.767399060
Artikelnummer: L30200690
- Schroefhaak klein houtdraad verzinkt
- Dulimex DX
- Type 399-060E
- 9.767399060
- 8713138762000
Vanaf 1
€ 0,38 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 100
€ 0,20 per stuk
0,05 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Schroefhaak klein houtdraad verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 399-060E
-
9.767399060
-
8713138762000
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Dulimex DX 399-060E schroefhaak houtdraad 4.00x37/60 mm met kleine haak staal verzinkt 9.767399060 kopen?
-
Dulimex DX Schroefhaak kleine haak verzinkt en meer Schroefhaken en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.767399060 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9767399060 |
| EAN artikel | 8713138762000 |
| EAN verpakking | 8713138722004 |
| EAN ompak | 8713138782008 |
| Intrastat CBS code | 73181300 |
| Artikel ID | N10034014 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Schroefhaken - Schroefhaak kleine haak verzinkt |
| Productgroep | Schroefhaken klein houtdraad verzinkt |
| Productsoort | Schroefhaak klein houtdraad verzinkt |
| Type | 399-060E |
| Alternatief type | 399060E |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| L | 60 mm |
| L1 | 20 mm |
| I | 37 mm |
| D | 14 mm |
| S | 5,1 mm |
| d | 4,00 mm |