Dulimex DX 362-052E D-ring gelast 5x25x22 mm staal verzinkt 9.762362052
Artikelnummer: L30200614
Vanaf 100
€ 45,69 per 100 stuks
0,11 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Gelaste D-ring verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 362-052E
-
9.762362052
-
8713138754357
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Dulimex DX 362-052E D-ring gelast 5x25x22 mm staal verzinkt 9.762362052 kopen?
-
Dulimex DX D-ring gelast verzinkt en meer Ringen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.762362052 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9762362052 |
| EAN artikel | 8713138754357 |
| EAN verpakking | 8713138714351 |
| EAN ompak | 8713138774355 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10033241 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Ringen - D-ring gelast verzinkt |
| Productgroep | Gelaste D-ringen verzinkt |
| Productsoort | Gelaste D-ring verzinkt |
| Type | 362-052E |
| Alternatief type | 362052E |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| d | 5 mm |
| l | 25 mm |
| h | 22 mm |