Dulimex DX 150-TN paniekhaak 14 mm-9/16 inch vast oog zamac vernikkeld 9.120150002
Artikelnummer: L30200501
- Paniekhaak met vast oog vernikkeld
- Dulimex DX
- Type 150-TN
- 9.120150002
- 8713138143052
Vanaf 1
€ 4,75 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 25
€ 3,42 per stuk
0,99 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 150
€ 3,31 per stuk
1,10 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Paniekhaak met vast oog vernikkeld
-
Merk Dulimex DX
-
Type 150-TN
-
9.120150002
-
8713138143052
-
Materiaal: zamac
-
Finish: vernikkeld
-
Dulimex DX 150-TN paniekhaak 14 mm-9/16 inch vast oog zamac vernikkeld 9.120150002 kopen?
-
Dulimex DX Paniekhaak en meer Haken en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.120150002 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9120150002 |
| EAN artikel | 8713138143052 |
| EAN verpakking | 8713138103056 |
| EAN ompak | 8713138163050 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10033136 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Haken - Paniekhaak |
| Productgroep | Paniekhaken met vast oog vernikkeld |
| Productsoort | Paniekhaak met vast oog vernikkeld |
| Type | 150-TN |
| Alternatief type | 150TN |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Materiaal | Zamac |
| Finish | Vernikkeld |
| L | 98 mm |
| B | 13 mm |
| Breuklast | 370 kg |