Dulimex DX 1002M-22 paniekhaak 22 mm-7/8 inch draaibaar oog zamac vernikkeld 9.120150015
Artikelnummer: L30200500
- Paniekhaak draaibare wervel 1002 serie
- Dulimex DX
- Type 1002M-22
- 9.120150015
- 8713138143205
Vanaf 1
€ 5,42 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 25
€ 3,91 per stuk
1,14 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 100
€ 3,78 per stuk
1,26 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Paniekhaak draaibare wervel 1002 serie
-
Merk Dulimex DX
-
Type 1002M-22
-
9.120150015
-
8713138143205
-
Materiaal: zamac
-
Finish: vernikkeld
-
Dulimex DX 1002M-22 paniekhaak 22 mm-7/8 inch draaibaar oog zamac vernikkeld 9.120150015 kopen?
-
Dulimex DX Paniekhaak en meer Haken en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.120150015 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9120150015 |
| EAN artikel | 8713138143205 |
| EAN verpakking | 8713138103209 |
| EAN ompak | 8714140225651 |
| Intrastat CBS code | 79070000 |
| Artikel ID | N10033409 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Haken - Paniekhaak |
| Productgroep | Paniekhaken draaibare wervel 1002 serie |
| Productsoort | Paniekhaak draaibare wervel 1002 serie |
| Type | 1002M-22 |
| Alternatief type | 1002M22 |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Materiaal | Zamac |
| Finish | Vernikkeld |
| L | 120 mm |
| B | 25 mm |
| Breuklast | 250 kg |
| Verpakking | Bulkverpakking |