Dulimex DX 2450-05E karabijnhaak met kous C-DIN 5299 50x5 mm staal verzinkt 9.240245005
Artikelnummer: L30200483
- Karabijnhaak met kous gelijkend C-DIN 5299 verzinkt
- Dulimex DX
- Type 2450-05E
- 9.240245005
- 8713138242908
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Karabijnhaak met kous gelijkend C-DIN 5299 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 2450-05E
-
9.240245005
-
8713138242908
-
DX Karabijnhaken met kous verzinkt gelijkend C-DIN 5299 zijn door het soepele scharnierende deel van de haak ideaal voor een snelle verbinding
-
Door de kous kan een touw aangeknoopt worden zonder dat deze het scharnierende deel belemmerd
-
De karabijnhaak, ook wel carabiner of snaphook genoemd, wordt veelal in combinatie met handelskettingen en touwen toegepast
-
DX Karabijnhaken zijn niet geschikt voor hijsdoeleinden en persoonsbeveiliging
-
Technische info
-
DX Karabijnhaken met kous verzinkt gelijkend C-DIN 5299 zijn gemaakt van staal en daarna verzonken
-
Leverbaar in materiaaldiktes 5 tot en met 8 en 10 mm
-
Toepassingsadvies
-
Veiligheid staat voorop bij het toepassen van karabijnhaken
-
De plaats en de wijze waarop de karabijnhaak wordt ingezet zijn belangrijke aspecten waar rekening mee moet worden gehouden
-
Voor een veilige toepassing mag in geen geval de Working Load Limit (WLL) overschreden worden
-
De genoemde WLL's gelden bij een rechte belasting en statisch gebruik en zijn van toepassing op nieuwe en ongebruikte producten die onder normale omstandigheden gebruikt worden
-
In verband met de werking van externe factoren zoals slijtage, weersinvloeden, overbelasting etc., is regelmatige inspectie van tenminste elke 6 maanden een vereiste
-
Dit volgens de veiligheidsnormen die in het land van gebruik gelden
-
DX Karabijnhaken zijn niet geschikt voor hijsdoeleinden en persoonsbeveiliging
-
Alternatief
-
Karabijnhaken zijn er in vele soorten en maten
-
Afhankelijk van de toepassing kan er gekozen worden uit
-
Standaard karabijnhaken
-
Karabijnhaken met schroef voor vergrendeling van het scharnierende deel van de haak
-
Karabijnhaken met kous voor het aanknopen en op de plaats houden van een touw
-
Een combinatie van bovenstaande
-
Naast verzinkte uitvoeringen leveren wij ook roestvrijstalen (RVS) karabijnhaken voor toepassing buiten of in vochtige ruimtes
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
normering: gelijkend C-DIN 5299
-
Dulimex DX 2450-05E karabijnhaak met kous C-DIN 5299 50x5 mm staal verzinkt 9.240245005 kopen?
-
Dulimex DX Karabijnhaak met kous en meer Haken en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.240245005 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9240245005 |
| EAN artikel | 8713138242908 |
| EAN verpakking | 8713138202902 |
| EAN ompak | 8713138262906 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10033425 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Haken - Karabijnhaak met kous |
| Productgroep | Karabijnhaken met kous gelijkend C-DIN 5299 verzinkt |
| Productsoort | Karabijnhaak met kous gelijkend C-DIN 5299 verzinkt |
| Type | 2450-05E |
| Alternatief type | 245005E |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | Gelijkend C-DIN 5299 |
| d3 | 5 mm |
| I | 50 mm |
| d1 | 5 mm |
| M | 7 mm |
| WLL | 80 kg |