Dulimex DX 695-18E afsleephaak met oog diameter 18 mm staal verzinkt 9.680695018
Artikelnummer: L30200411
Vanaf 1
€ 3,13 per stuk
0,35 € off
-10%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Afsleephaak verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 695-18E
-
9.680695018
-
8713138646256
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Dulimex DX 695-18E afsleephaak met oog diameter 18 mm staal verzinkt 9.680695018 kopen?
-
Dulimex DX Afsleephaak verzinkt en meer Haken en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.680695018 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9680695018 |
| EAN artikel | 8713138646256 |
| EAN verpakking | 8713138606250 |
| EAN ompak | 8714140227754 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10033594 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Haken - Afsleephaak verzinkt |
| Productgroep | Afsleephaken verzinkt |
| Productsoort | Afsleephaak verzinkt |
| Type | 695-18E |
| Alternatief type | 69518E |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| L | 90 mm |
| m | 9 mm |
| Ø | 18 mm |