Dulimex DX 780-120OR touw geslagen PP 12 mm oranje 9.846780120
Artikelnummer: L30200386
- Touw geslagen polypropyleen PP op haspel
- Dulimex DX
- Type 780-120OR
- 9.846780120
- 8713138901942
Vanaf 75
€ 57,46 per 75 meter
0,22 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Touw geslagen polypropyleen PP op haspel
-
Merk Dulimex DX
-
Type 780-120OR
-
9.846780120
-
8713138901942
-
Materiaal: polypropyleen (PP)
-
Veiligheidsfactor: 8
-
Dulimex DX 780-120OR touw geslagen PP 12 mm oranje 9.846780120 kopen?
-
Dulimex DX Touw polypropyleen en meer Touw en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.846780120 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9846780120 |
| EAN artikel | 8713138901942 |
| EAN verpakking | 8713138861949 |
| EAN ompak | 8713138921940 |
| Intrastat CBS code | 56074919 |
| Artikel ID | N10035823 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Touw - Touw polypropyleen |
| Productgroep | Touwen geslagen polypropyleen PP op haspel |
| Productsoort | Touw geslagen polypropyleen PP op haspel |
| Type | 780-120OR |
| Alternatief type | 780120OR |
| Minimum besteleenheid | 75 meter |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Veiligheidsfactor | 8 |
| Materiaaldikte diameter | 12 mm |
| Lengte per haspel | 75 m |
| MBL | 250 kg |
| Constructie | 3-strengs geslagen |
| Kleur | Oranje |