Dulimex DX 775-080W touw gevlochten PA 8 mm wit 9.841775080
Artikelnummer: L30200346
- Touw gevlochten polyamide PA op haspel
- Dulimex DX
- Type 775-080W
- 9.841775080
- 8713138901256
Vanaf 100
€ 84,68 per 100 meter
0,25 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Touw gevlochten polyamide PA op haspel
-
Merk Dulimex DX
-
Type 775-080W
-
9.841775080
-
8713138901256
-
Materiaal: nylon (polyamide, PA)
-
Dulimex DX 775-080W touw gevlochten PA 8 mm wit 9.841775080 kopen?
-
Dulimex DX Koord nylon en meer Touw en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.841775080 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9841775080 |
| EAN artikel | 8713138901256 |
| EAN verpakking | 8713138861253 |
| EAN ompak | 8713138921254 |
| Intrastat CBS code | 56075011 |
| Artikel ID | N10263410 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Touw - Koord nylon |
| Productgroep | Touwen gevlochten polyamide PA op haspel |
| Productsoort | Touw gevlochten polyamide PA op haspel |
| Type | 775-080W |
| Alternatief type | 775080W |
| Minimum besteleenheid | 100 meter |
| Materiaal | Nylon (Polyamide PA) |
| Materiaaldikte diameter | 8 mm |
| Lengte per haspel | 100 m |
| WLL | 135 kg |
| Constructie | 8-kops gevlochten |
| Kleur | Wit |