Dulimex DX 775-050W touw gevlochten PA 5 mm wit 9.841775050
Artikelnummer: L30200344
- Touw gevlochten polyamide PA op haspel
- Dulimex DX
- Type 775-050W
- 9.841775050
- 8713138901157
Vanaf 200
€ 71,46 per 200 meter
0,10 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Touw gevlochten polyamide PA op haspel
-
Merk Dulimex DX
-
Type 775-050W
-
9.841775050
-
8713138901157
-
Materiaal: nylon (polyamide, PA)
-
Dulimex DX 775-050W touw gevlochten PA 5 mm wit 9.841775050 kopen?
-
Dulimex DX Koord nylon en meer Touw en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.841775050 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9841775050 |
| EAN artikel | 8713138901157 |
| EAN verpakking | 8713138861154 |
| EAN ompak | 8713138921155 |
| Intrastat CBS code | 56075011 |
| Artikel ID | N10263404 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Touw - Koord nylon |
| Productgroep | Touwen gevlochten polyamide PA op haspel |
| Productsoort | Touw gevlochten polyamide PA op haspel |
| Type | 775-050W |
| Alternatief type | 775050W |
| Minimum besteleenheid | 200 meter |
| Materiaal | Nylon (Polyamide PA) |
| Materiaaldikte diameter | 5 mm |
| Lengte per haspel | 200 m |
| WLL | 55 kg |
| Constructie | 8-kops gevlochten |
| Kleur | Wit |