Dulimex DX HPS H 19ZL harpsluiting handelsuitvoering 19 mm staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.003.0019
Artikelnummer: L30200329
- Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt
- Dulimex DX
- Type HPS H 19ZL
- 8300.003.0019
- 8716336546328
Vanaf 1
€ 10,25 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 5
€ 7,81 per stuk
1,95 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 15
€ 7,57 per stuk
2,20 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type HPS H 19ZL
-
8300.003.0019
-
8716336546328
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Dulimex DX HPS H 19ZL harpsluiting handelsuitvoering 19 mm staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.003.0019 kopen?
-
Dulimex DX Harpsluiting verzinkt en meer Harpsluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8300.003.0019 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 83000030019 |
| EAN artikel | 8716336546328 |
| EAN verpakking | 8716336546304 |
| EAN ompak | 8716336546311 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10035276 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting verzinkt |
| Productgroep | Harpsluitingen handelsuitvoering verzinkt |
| Productsoort | Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt |
| Type | HPS H 19ZL |
| Alternatief type | HPSH19ZL |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| d | 19 mm |
| L | 80 mm |
| w | 38 mm |
| WLL | 1100 kg |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| Verpakking | EAN per stuk gelabeld |