Dulimex DX 572-950BP Black Pin D-sluiting borstbout WLL 9500 kg beugel 28 mm pin 32 mm staal thermisch verzinkt 9.345720950
Artikelnummer: L30200190
- Black Pin D-sluiting met borstbout EN 13889
- Dulimex DX
- Type 572-950BP
- 9.345720950
- 8713138350504
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Black Pin D-sluiting met borstbout EN 13889
-
Merk Dulimex DX
-
Type 572-950BP
-
9.345720950
-
8713138350504
-
Materiaal: staal
-
Finish: thermisch verzinkt
-
Normering: EN 13889 en U.S. Fed. Spec. RR-C-271 type IVB, Class 2, Grade A
-
Veiligheidsfactor: MBL = 6 x WLL
-
Temperatuurbereik: -20 graden C tot + 200 graden C
-
Dulimex DX 572-950BP Black Pin D-sluiting borstbout WLL 9500 kg beugel 28 mm pin 32 mm staal thermisch verzinkt 9.345720950 kopen?
-
Dulimex DX D-sluiting borstbout thermisch verzinkt zwarte pin en meer D-sluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.345720950 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9345720950 |
| EAN artikel | 8713138350504 |
| EAN verpakking | 8713138310508 |
| EAN ompak | 8713138370502 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034306 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - D-sluitingen - D-sluiting borstbout thermisch verzinkt zwarte pin |
| Productgroep | Black Pin D-sluitingen met borstbout EN 13889 |
| Productsoort | Black Pin D-sluiting met borstbout EN 13889 |
| Type | 572-950BP |
| Alternatief type | 572950BP |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Thermisch verzinkt |
| Normering | EN 13889 en U.S. Fed. Spec. RR-C-271 type IVB, Class 2, Grade A |
| D | 28 mm |
| d | 32 mm |
| c | 90 mm |
| a | 46 mm |
| WLL | 9500 kg |
| Veiligheidsfactor | MBL = 6x WLL |
| Temperatuurbereik | -20 graden C tot + 200 graden C |