Dulimex DX 582-42E ringmoer type 582 M42 staal verzinkt 9.683582042
Artikelnummer: L30200162
- Ringmoer gelijkend DIN 582 verzinkt
- Dulimex DX
- Type 582-42E
- 9.683582042
- 8713138645853
Vanaf 1
€ 40,61 per stuk
10,15 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 5
€ 38,07 per stuk
12,69 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Ringmoer gelijkend DIN 582 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 582-42E
-
9.683582042
-
8713138645853
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 582 (uitgave maart 1972)
-
Dulimex DX 582-42E ringmoer type 582 M42 staal verzinkt 9.683582042 kopen?
-
Dulimex DX Oogmoer DIN 582 staal C15 verzinkt en meer Oogmoer en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.683582042 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9683582042 |
| EAN artikel | 8713138645853 |
| EAN verpakking | 8713138605857 |
| EAN ompak | 8713138665851 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10033606 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Moeren - Oogmoer - Oogmoer DIN 582 staal C15 verzinkt |
| Productgroep | Ringmoeren gelijkend DIN 582 verzinkt |
| Productsoort | Ringmoer gelijkend DIN 582 verzinkt |
| Type | 582-42E |
| Alternatief type | 58242E |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | DIN 582 (uitgave maart 1972) |
| a | M42 |
| k | 32 mm |
| c | 144 mm |
| d | 80 mm |
| h | 147 mm |
| WLL | 6300 kg |
| Verpakking | Bulkverpakking |