Dulimex DX 81110-25 markeerlabel kabelbundelband nylon 6.6 naturel 2,5x100 mm label 20,4x9,1 mm 9.801100025
Artikelnummer: L30200118
- Markeerlabel kabelbundelband nylon naturel
- Dulimex DX
- Type 81110-25
- 9.801100025
- 8716336642754
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Markeerlabel kabelbundelband nylon naturel
-
Merk Dulimex DX
-
Type 81110-25
-
9.801100025
-
8716336642754
-
Ben je op zoek naar een manier om kabels of iets anders te bundelen en is het daarbij belangrijk te noteren waar het voor is?
-
Dan zijn de DX markeerlabel kabelbundelbandjes een goede oplossing
-
Deze kabelbundelbandjes zijn namelijk voorzien van een label die direct te beschrijven is
-
De voordelen van een kabelbundelband met markeerlabel:
-
Duidelijke identificatie: met een markering aan de kabels kun je gemakkelijk zien welke waarvoor dient, dit voorkomt fouten, wat de veiligheid ten goede komt
-
Tijd besparen: door kabels duidelijk te markeren, kun je sneller werken, je hoeft niet te zoeken naar de juiste kabel tijdens installatie, onderhoud of reparaties
-
Efficiëntie verbeteren: het gebruik van markeer kabelbundelbanden maakt het werk overzichtelijker en georganiseerder, wat leidt tot een efficiëntere werkomgeving
-
Deze kabelbundelbandjes zijn van zeer hoogwaardige kwaliteit en gemaakt van UV-bestendig polyamide 6/6
-
Ze zijn te gebruiken bij temperaturen van 35 graden tot en met 85 graden Celsius
-
En verkrijgbaar in de lengtes 100 en 300 mm
-
Ben je op zoek naar een manier om kabels of iets anders aan elkaar vast te binden, zonder dat een markeerlabel noodzakelijk is?
-
In ons uitgebreide assortiment kabelbundelbanden vind je zowel kleine als grote tiewraps
-
Materiaal: polyamide 6/6, UV bestendig
-
Normering: ontvlambaarheid UL 94 class V2, Norm UL E705050
-
Temperatuurbestendigheid minimaal-maximaal: -35 tot +85 graden
-
Dulimex DX 81110-25 markeerlabel kabelbundelband nylon 6.6 naturel 2,5x100 mm label 20,4x9,1 mm 9.801100025 kopen?
-
Dulimex DX Bundelband kunststof en meer Bundelbanden en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.801100025 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9801100025 |
| EAN artikel | 8716336642754 |
| EAN verpakking | 8716336642730 |
| EAN ompak | 8716336642747 |
| Intrastat CBS code | 39269097 |
| Artikel ID | N10606418 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bundelbanden - Bundelband - Bundelband kunststof |
| Productgroep | Markeerlabel kabelbundelbanden nylon naturel |
| Productsoort | Markeerlabel kabelbundelband nylon naturel |
| Type | 81110-25 |
| Alternatief type | 8111025 |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Materiaal | Polyamide 6/6, UV bestendig |
| Normering | Ontvlambaarheid UL 94 class V2, norm UL E705050 |
| Temperatuurbestendigheid minimaal-maximaal | -35 tot +85 graden C |
| Breedte | 2,5 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Maatvoering markeerlabel | 20,4x9,1 mm |
| Trekkracht | 8 kg |
| Bundeldiameter | 18 mm |
| Kleur | Naturel |