Dulimex DX 370-10E bevestigingshaak met houtschroefdraad 145 x diameter 10.6 mm staal verzinkt 9.710370010
Artikelnummer: L30200553
Vanaf 10
€ 17,77 per 10 stuks
0,38 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Bevestigingshaak houtdraad verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 370-10E
-
9.710370010
-
8713138742606
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Dulimex DX 370-10E bevestigingshaak met houtschroefdraad 145 x diameter 10.6 mm staal verzinkt 9.710370010 kopen?
-
Dulimex DX Schommelhaak en meer Schommelhaken en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij IJzerHal!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.710370010 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9710370010 |
| EAN artikel | 8713138742606 |
| EAN verpakking | 8713138702600 |
| EAN ompak | 8713138762604 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10033620 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Schommelhaken - Schommelhaak |
| Productgroep | Bevestigingshaken houtdraad verzinkt |
| Productsoort | Bevestigingshaak houtdraad verzinkt |
| Type | 370-10E |
| Alternatief type | 37010E |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| S | 13 mm |
| L | 145 mm |
| D | 28 mm |
| d | 10,6 mm |
| L1 | 61 mm |